کد خبر:
  ۲۳۹۰۴۵تاریخ انتشار :
  ۱۵:۲۷:۲۸ – یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷

  یک مقام مسوول در شرکت توزیع برق تهران گفت:علت قطع برق یکی از ساختمان های راهبردی ایستگاه راه آهن تهران،بدهی ۴۶۰ میلیون تومانی بوده که البته خللی در خدمت رسانی به مردم ایجاد نمی کند.

  www.dustaan.com بدهی ۴۶۰ میلیون تومانی علت قطع برق ایستگاه راه آهن

  مهر: غلامرضا خیرخواه ، با بیان اینکه برق مربوط به ساختمان اصلی ایستگاه راه آهن تهران که امور مربوط به خدمت رسانی به مردم در آن انجام می شود قطع نشده است، گفت: برق یکی از ساختمان های راهبردی مجاور ایستگاه راه آهن تهران که البته یکی از زیر مجموعه های شرکت راه آهن به شمار می رود، به دلیل بدهی بالغ بر ۴۶۰ میلیون تومان قطع شده است.

  وی با تاکید بر اینکه چندین مرتبه به این مجموعه به صورت کتبی، تلفنی و حضوری تذکرات مربوط را داده ایم، تصریح کرد: شرکت توزیع برق تهران بنا به رسالت ذاتی خود که خدمت رسانی بی وقفه به مردم و نهادها است میلی به استفاده از ابزارهای قهریه ندارد، اما در بعضی مواقع مسوولین مجموعه های بدهکار به دلیل اینکه بتوانند فشار لازم برای شارژ منابع مالی خود به منظور تسویه بدهی را وارد کنند، خواهان چنین اقداماتی هستند.

  وی ادامه داد: مدیران این مجموعه پیش از قطع برق، در جریان این تصمیم قرار گرفته بودند.به گفته این مقام مسوول قطع برق این مجموعه تاثیری بر خدمات رسانی به مردم ندارد.

   

  پربیننده ترین مطالب روز


  ‘);w.anetworkNaParams[ad.id] = ad;d.write(‘

  https://www.dustaan.com/?p=239045

  به اشتراگ بگذارید!

  گوگل پلاس
  فیسبوکــ
  کلوب
  فیسنما
  وطن لینک

  برچسب ها

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت جینگسرا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس