واتساپ یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های پیام‌رسانی پرطرفدار با بیش از ۱.۵ میلیارد کاربر است. شرکت سازنده واتساپ ادعا می­‌کند که در پیام‌رسانش حدود ۶۰ میلیون پیام ارسال شده است. شرکت سازنده واتساپ به منظور تولید درآمد بیشتر و گسترش پایگاه کاربری، نسخه‌ی وب واتساپ را معرفی کرد. همانطور که می‌­دانید، وب واتساپ کاربران را قادر می­‌سازد که بر روی کامپیوتر به آن دسترسی داشته باشند.

    بسیاری از کاربران به چند نوع حساب متفاوت واتساپ نیاز دارند و به راحتی هر دو حساب را به طور همزمان بر روی یک گوشی هوشمند سازماندهی می­‌کنند. آیا می­‌دانستید که می­‌توانید همین کار را بر روی دستکاپ نیز انجام دهید. این کار با یک ترفند ساده قابل اجراست.

    به منظور دسترسی به وب واتساپ، کاربران باید دارای حساب کاربری واتساپ در گوشی هوشمند باشند و اینترنت در هر دو حساب متصل باشد، اگر به وای فای متصل باشند بهتر است. علاوه بر این، کاربران باید نسخه به روز شده از مرورگر وب را انتخاب کنند.

    ابتدا آدرس web.whatsapp.com را در مرورگر وب گوشی هوشمند یا کامپیوتر خود باز کنید.

    پس از انجام این کار، کد QR ظاهر شده روی صفحه نمایش را، با گوشی که واتساپ روی آن نصب شده است، اسکن کنید تا از حساب کاربری واتساپ استفاده کنید.

    اکنون برای باز کردن چند حساب متفاوت واتساپ در همان مرورگر باید یک صفحه جدید باز کنید. این لینک web.whatsapp.com را در مرورگر گوشی باز کنید. پس از انجام این کار یک صفحه با کد QR خواهید دید. مجددا کد را با استفاده از حساب دیگر واتساپ وارد کنید. اکنون می­‌توانید به دو حساب متفاوت واتساپ در همان مرورگر دسترسی داشته باشید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت جینگسرا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس